New Products

Archi lEDNeso LED

Oprawa LED przeznaczona zarówno do montażu nastropowego jak i do montażu w sufitach podwieszanych. Produkt zaprojektowany w taki sposób aby, można go było w każdej chwili wymienić na zasadzie wykręcenia, bez użycia narzędzi

LEDx CEx LEDxvivo113Hebe LED

Oprawa typu high-bay przeznaczona do użytku wewnętrznego w budynkach użyteczności publicznej (np. hipermarkaty, magazyny, hale przemysłowe). Dzięki wysokiemu współczynnikowi szczelności IP67 oprawa może rónież z powodzeniem pracować na zewnąrz(oświetlenie terenów wokół budynków, iluminacja obiektów, podświetlenie billboardów)

LEDx CEx UDx LEDxArchi lEDAnthe LED

Uniwersalna oprawa liniowa LED wyposażona w dodatkowy system sensorów i radioobiorników, idealnie nadaje się do wykorzystania na parkingach podziemnych i wielopoziomowych czy magazynach wysokiego składowania. Dzięki sowjej wysokiej estetyce oprawa może być również stosowana w biurach.

LEDx CEx LEDxArchi lEDHelium LED

Seria Helium LED to ultra nowoczesne oprawy zwieszakowe typu high-bay, przeznaczone do montażu w obiektach o wysokim stropie, a więc w hipermarketach, halach sportowych, magazynach wysokiego składowania, halach produkcyjnych, halach targowych, itp. Helium LED wyróżniają się świetnym designem oraz bardzo wysoką skutecznością świetlną. Można ją zastosować zarówno w hipermarkecie, jak i w hali produkcyjnej o wysokim stopniu zapylenia czy wysokiej temperaturze pracy.

LEDx CEx LEDx 
Copyright @ Magit.pl 2010