Nowe produkty

Oprawa LED - I LED Magit WrocławI LED

Oprawa LED przeznaczona do bezpośredniego montażu na stropie, do montażu na linkach zwieszakowych oraz jako bezpośredni zamiennik zwykłej, standardowej świetlówki G13! Produkt nadaje się do zastosowania w budynkach biurowych i obiektach użyteczności publicznej. Oprawa produkowana w dwóch wersjach: 16W i 19,5W (skuteczność świetlna to ponad 100 lm/W). IP20.

LEDx CEx LEDx UDx

 

Oprawa LED - Nan LED Magit WrocławNan LED

Oprawa LED przeznaczona do bezpośredniego montażu na stropie jako energooszczędny zamiennik tradycyjnego źródła światła (świetlówki). Produkt nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach biurowych, obiektach wielkogabarytowych, halach produkcyjnych i sportowych, lotniskach. Oprawa produkowana w dwóch wersjach: 65W i 80W (skuteczność świetlna to ponad 100 lm/W). IP65.

LEDx CEx LEDx UDx

 

Oprawa LED - Sor LED Magit WrocławSor LED

Oprawa LED przeznaczona do montażu zwieszakowego lub do konstrukcji nośnej dla opraw (np. na bazie korytka kablowego). Produkt nadaje się do zastosowania w parkingach podziemnych, lotniskach, fabrykach, salach gimnastycznych. Oprawa produkowana w wersji 40W (skuteczność świetlna to ponad 105 lm/W). Opcjonalnie do oprawy istnieje możliwość zamontowania czujnika ruchu lub czujnika zmierzchowego. IP65.

LEDx CEx LEDx UDx

 

Oprawa LED - Neso LED Magit WrocławNeso LED

Oprawa LED przeznaczona zarówno do montażu nastropowego jak i do montażu w sufitach podwieszanych. Produkt zaprojektowany w taki sposób, aby można go było w każdej chwili wymienić na zasadzie wykręcenia, bez użycia narzędzi.

LEDx CEx LEDx UDx

 

Oprawa LED - Rhea LED Wings Magit WrocławRhea LED Wings

Oprawa typu panel oparta na opatentowanej technologii emisji światła przeznaczona do użytku wewnętrznego w sufitach podwieszanych. Znakomicie sprawdza się w oświetleniu pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych oraz pomieszczeń przeznaczonych do pracy z komputerem. Opcjonalnie - możliwość montażu bezpośrednio na stropie (bez sufitu podwieszanego).

LEDx CEx LEDx UDx

 

vivo113Hebe LED

Oprawa typu high-bay przeznaczona do użytku wewnętrznego w budynkach użyteczności publicznej (np. hipermarkety, magazyny, hale przemysłowe). Dzięki wysokiemu współczynnikowi szczelności IP66 oprawa może również z powodzeniem pracować na zewnątrz (oświetlenie terenów wokół budynków, iluminacja obiektów, podświetlenie billboardów).

LEDx CEx LEDx UDx

 
Copyright @ Magit.pl 2010