Oprawy LED

Firma Magit Sp. z o.o. działa na europejskim rynku od ponad 20 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w wielu dziedzinach z zakresu identyfikacji wizualnej, oznakowania, multimediów, tłumaczeń biznesowych i technicznych, lokalizacji oprogramowania, a także nowoczesnego oświetlenia i opraw LED.

Obecnie opracowujemy i oferujemy oparte na własnych patentach systemy digital signage, infokioski i monitory dotykowe, a ostatnio również własne systemy oświetleniowe LED. Dla naszych klientów opracowujemy szczegółowe kalkulatory oszczędności w oparciu o wymianę tradycyjnego oświetlenia na nowoczesne, energooszczędne oprawy LED. Każda kalkulacja poparta jest wynikami obliczeń oświetlenia potwierdzającymi spełnienie wymagań Polskiej Normy PN-EN 12464 co do natężenia i równomierności oświetlenia. Najszybszy zwrot z inwestycji uzyskujemy w przypadku nowych obiektów, gdzie zredukowany został koszt zakupu tradycyjnego oświetlenia (dla niektórych obiektów zwrot kosztów zakupu opraw LED uzyskujemy już po około 1,5 roku!).

Bazując na doświadczeniu wykonanych kalkulacji informujemy, że pobór mocy przez lampy LED wynosi najczęściej połowę poboru mocy przez oświetlenie tradycyjne! Jednocześnie wewnątrz pomieszczeń, gdzie modernizujemy oświetlenie uzyskujemy lepsze parametry (większe natężenie przy użyciu mniejszej ilości opraw oraz większą równomierność oświetlenia).

Obliczenia oświetlenia wykonujemy dla oświetlenia podstawowego oraz awaryjnego. Stosowane przez nas w obliczeniach oprawy oświetlenia awaryjnego posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty (w tym Świadectwa Dopuszczenia CNBOP).

Wdrożyliśmy i z powodzeniem utrzymujemy System Zarządzania Jakością:

ISO 9001:2008 oraz System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004


certyfikaty
English (auto-detected) » Polish
English (auto-detected) » Polish
English (auto-detected) » Polish
English (auto-detected) » Polish
 
Copyright @ Magit.pl 2010